Ana Sayfa Güncel 29 Ağustos 2014 96 Görüntüleme

Muhabir canlı yayında olduğunu farketmedi!

Yeni kabinenin açıklanması sonrası Taner Yıldız’ın açıklamalarını ekrana gelirken muhabirin mikrofonu açık kalınca ortaya bu tablo çıktı.

Ankara’dan yaşanan siyasi trafik Ankara muhabirlerini isyan ettirdi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın basın açıklamasında mikrofonu açık kalan muhabirin sözleri canlı yayında ilginç bir görüntü oluşturdu. Muhabirin basın açıklamasının sonunda “Ah bittim” sözleri canlı yayından duyuldu.

Başbakan vekili Ahmet Davutoğlu yeni kabineyi açıkladı. Davutoğlu, bir önceki Başbakan Erdoğan’ın kabinesinden farklı olarak dört yeni isim ekledi. Numan Kurtulmuş ve Yalçın Akdoğan Başbakan Yardımcısı olurken, Nurettin Canikli Gümrük ve Ticaret Bakanı oldu.

MUHABİRİN MİKROFONU AÇIK KALDI

Davutoğlu’nun açıklamasını canlı olarak ekrana getiren haber kanalları, 62. Hükümetin kabinesinde görev alan isimlerle ilgili hemen her detayı ekran başındakilere aktarmaya çalıştı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın açıklamalarını ekrana getiren CNN Türk’te ilginç bir olay yaşandı. Yıldız’ın açıklamasını bitirip basın mensuplarına veda etmesi sonrası arka fonda stüdyodaki muhabirin “Ahh bittim” şeklindeki sözleri duyuldu.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Ulaknews.com