Ana Sayfa Güncel 7 Mart 2016 130 Görüntüleme

Konferans Salonu Koltukları

Eğitim, bilim, sanat, ekonomi gibi alanlarda belli bir konuda, konunun uzmanı kişilerin geniş bir kitleyi bilgilendirmesine konferans diyoruz ve konferanslar özel olarak hazırlanmış salonlarda düzenlenir. Konferans salonunda kaliteli bir ses düzeni, aydınlatma ve ısıtma sistemleri ve misafirlerin oturması için koltuklar bulunur. Konferansı dinlemeye gelenler anlatılacak konuyla ilgili bilgileri gerçekten öğrenmek istemektedir. Bu nedenle anlatılanlara rahatça odaklanabilmeli ve konferans boyunca dikkati dağılmamalıdır. Konferans salonu koltukları da bu konforu sağlamada önemli bir rol oynar. Günümüzde şirketlerin, kurumların, üniversitelerin, otellerin ve benzeri yerlerin kendi binaları içinde konferans salonları bulunmaktadır.

Konferans salonlarında estetik de önemlidir. Salonun genel dekorasyonu yanında modern ve şık tasarımlı koltuklar da salona güzel bir görsellik kazandıracaktır. Yıllardır konferans salonları için koltuk üreten Panelkon firmamız koltuklarda kalite, konfor ve estetiğe aynı oranda önem vermektedir. Koltuk tasarımlarını işinin uzmanı tasarımcılarımız yapmaktadır. Koltuk çeşitlerimiz şık ve konforludur. Katılımcılar uzun süre otursalar bile hiçbir rahatsızlık duymadan konferansa odaklanabilecek, notlarını alabilecektir. Koltuklarımız suni deri veya kumaş kaplamalıdır. Kumaş ya da deri malzemeler birinci sınıf kalitededir.

Koltuklarda renk olarak konferansın atmosferine uygun ağırbaşlı renkler kullanıyoruz. Koltukları kendi modern tesislerimizde üretiyoruz. Tesislerimizi teknolojik yeniliklerle güçlendirdiğimiz için hem üretim kalitemiz hem de üretim kapasitemiz çok yüksektir. Üretim kalitemizle sektörün en önemli firmalarından biriyiz. Ürünlerimiz tüm yurtta büyük beğeni almakta ve yoğun talep gelmektedir. Yurdun her yerinden konferans salonu koltuğu siparişi alıyoruz ve en güvenli nakliye firmalarıyla ürünleri adresinize gönderiyoruz.

Kolçaklı, yazı tablalı, sırt ve oturak kısımları desteklenmiş, şık ve modern tasarımlı konferans koltuğu çeşitlerimizi web sitemizde ya da üretim tesislerimize gelerek görebilirsiniz. Ürün detayları ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Koltuk fiyatları ürünün modeline, kullanılan malzemeye ve sipariş adedine göre değişebiliyor. Mevcut modellerimiz dışında talepleriniz olursa size özel üretim de yapıyoruz. Panelkon olarak çalışma ilkemiz kaliteyi ucuza sunmak ve müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Koltuk çeşitlerimizle kurumunuza yakışan, size prestij kazandıracak mükemmel konferans salonunuz olacaktır. Her yapıdaki konferans salonları için en uygun koltuk çeşitlerini firmamız ürünleri arasında bulacaksınız.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Ulaknews.com