Ana Sayfa Güncel 30 Mart 2016 122 Görüntüleme

Dekorasyon

Dekorasyonu Şu şekilde sınıflandırabiliriz bu şekilde sınıflandırırsak dekorasyon konusunu daha iyi anlayabiliriz.

Ev Dekorasyonu:  bu hanede yani evde herkes zamanının çoğunu geçiriyor ve evde daha rahat daha ferah şekilde yaşamak için evlerimizi dekore ettiririz ev dekorasyonunda evi boyamamız dolapların renklerini değiştirmemiz avizeleri değiştirmemiz gibi bir çok şekilde kendini gösterir. Ev aksesuarlarında evin şeklini ve görselliğini arttırıcı maddelerden bir tanesidir.

Mutfak Dekorasyonu: Evinizin ve kadınların olmazsa olmazı haline gelen mutfak artık özel tasarımlarla şu mobilya ve aksesuarlarla evinizin yine vazgeçilmezleri arasına gireceği kesin kadınların ömürlerinin çoğunu burada geçiriyor olması onlar için bu mekanın en verimli olacak şekilde dizayn edilmesi gerekiyor büyük bir mutfağınız varsa oturma grubu ve yemek masası seçimi de dikkat edilmesi gereken konular arasında Yemek masasının, sandalyelerin mutfağın genel yapısı ve Mutfak Dolaplari ile tam uyumlu olması bakımından önemli bir etkendir.  Mutfak dekorasyonu yaptırmadan önce internet sitelerinden veya firmalardan iyice bir araştırma yapmanızı öneririz.

Mağaza Dekorasyonu: Mağaza dekorasyonun bir mağaza için çok önemlidir mağazadaki vitrin dekoru, mağaza içi tasarımı renk uyumu, görsellik, mağazadaki ürünlere kolay ulaşım  bir mağaza için olmasa olmaz etkenlerdendir Mağazamıza  koltuk ve kanepeler seçilirken şık ve kullanışlı olmasına özen gösterilmelidir. Mağaza Dekorasyonun yaparken bu işi meslek haline getirmiş firmalar dan da destek alabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonu: Bahçenizde düzenleme dekorasyon yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli bahçede kullanacağınız ve bahçenize bir hava katacak mobilyalarınız olması lazım. Çünkü bahçe dekorasyonunu en iyi göstermenin yolu bahçede kullandığınız mobilyalardan geçer bahçe dekoru yapmak için kış ve yaz bahçeleri olarak görselleri incelemenizi ve sonra karar vermenizi rica ederiz.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Ulaknews.com