Ana Sayfa Güncel 30 Ağustos 2014 76 Görüntüleme

Başkandan ‘hayalet’ açıklaması

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, belediye binasında yaşandığı iddia edilen hayalet olayıyla ilgili konuştu.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi binasında yaşandığı iddia edilen hayalet konusunu yalanlayarak, “Böyle anlamsız, saçma bir şeyi tartışırsak ayıp” dedi.

“BÖYLE ANLAMSIZ SAÇMA BİR ŞEY OLUR MU?”

Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi binasında hayalet olduğu, belediye çalışanlarının ve halkın paniğe kapıldığı konulu haberleri yalandı. Gürkan, böyle gayri ciddi bir şeyin olamayacağını belirterek, “Böyle bir konuyla ilgili, tek bir kelime dahi etmeyi kendime zül sayarım, topluma da zül sayarım. Böyle gayri ciddi bir şey olamaz. Bu haberle ilgili bir şey söylemek ona katkı vermektir. Böyle anlamsız, saçma bir şey olur mu? Anlamsız. Hiçbir anlam ifade etmeyen bir haber. Bu haberi tartışırsak ayıp” ifadelerini kullandı.

“ATATÜRK’E BENZEYEN SİLÜET”

Öte yandan, Edirne’de bulunan bir yerel gazete tarafından, Edirne Belediyesi binasında hayalet olduğu haber konusu haline getirilmiş ve hayaletin siluetinin, Mustafa Kemal Atatürk’e benzediğine yönelik iddialar ortaya atılmıştı. İddialara göre, gece yarısından sonra binadaki kapılardan seslerin geldiği ve ışıkların kendi kendine açıldığı belirtilmişti. Gece duyulan ayak sesleri, ışıkların yanması ve kameralarda görünen siluete birçok güvenlik görevlisinin şahit olduğu da iddialar arasında yer almıştı.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Ulaknews.com