Ana Sayfa Yaşam 11 Nisan 2016 70 Görüntüleme

‘Öteki kadın’ı takip mahkemelik etti!

Sabah’tan Osman Asiltürk’ün haberine göre İstanbul’da eğitmen Selda K.’nin bir şirkette müdür olan eşi Niyazi K. ile aynı şirketin müşteri temsilcisi Derya Ş. arasında iddiaya göre duygusal yakınlık başladı. Derya Ş.’ye şiir dolu bir ajanda hediye eden Niyazi K., eşine itiraflarda bulundu. Yasak aşkın ortaya çıkmasıyla Niyazi K., eşine ayrı bir eve çıkmak istediğini söyledi. Selda K.’nin isteği üzerine iki kadın birkaç kez bir araya geldi.

Ancak Derya Ş. her seferinde yasak aşkı inkar etti. Ardından Selda K. hafiyeliğe soyundu: Derya Ş.’yi takibe alan Selda K., eşi ile sevgilisini el ele görünce fotoğraflarını çekti.

‘İLİŞKİMİZ YOK’

Derya Ş. savcılığa suç duyurusunda bulundu. Selda K. hakkında Kişilerin huzur ve sükûnunu bozma suçundan 3 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Savunmasında takip iddiasını kabul eden Selda K. Her seferinde inkâra yöneldi. Birlikte görüp fotoğrafını çektim. İlişkiye son vermesini istedim. Tehdit ya da küfür etmedim dedi.

Yasak ilişkiyi kabul etmeyen Derya Ş. ise Eşiyle ilişkimiz yoktur. Beni öldüreceğini söylüyor dedi.

Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davada Selda K., indirimin ardından 2 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme, 5 yıl süre ile hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Göbeklitepe UNESCO yolcusu

Göbeklitepe UNESCO yolcusu

Tema Tasarım | Ulaknews.com