Ana Sayfa Spor 13 Haziran 2017 36 Görüntüleme

Milli Takım forması giymek için çağrı yaptı

B.Dortmund’un ünlü Türk kökenli oyuncusu Nuri Şahin ile de geçmişte oynayan genç futbolcu, milli takıma katılmak için çağrıda bulundu.

Gurbette, Milli Takım hayali kuruyoruz

Yılmaz, Ben, Türk Milli Takım’ın eski U20 futbolcusuyum. Türkiye Futbol Federasyonu’nda (TFF) kayıtlı bir futbolcu olarak, Türk Milli Takım kadrosunda futbol oynamak istiyorum. Birçok büyük takımdan da görüşmelerimiz var. Milli Takım bizim her şeyimiz. Şimdi, Oberliga Westfalen Ligi SpVgg Erkenschwick takımında oynuyorum. B.Dortmun’da oynayan arkadaşım Nuri Şahin gibi, ben de Türk Milli Takım’da top koşturmak istiyorum. Milli takım hocalarıma çağrıda bulunuyorum. Yurt dışında top koşturan Türk kökenli gençlere de şans tanıyın. Bizler de ay yıldızlı formayı giymek istiyoruz dedi.

Nuri Şahin ile oynadı

Ozan Yılmaz, SpVgg Erkenschwick forvet, sağ kanat oyuncusu olarak görev yapıyor. Genç futbolcu, B.Dortmund gibi Almanya’nın köklü kulüplerinin altyapısında yetişti.
B.Dortmund’un ünlü Türk kökenli oyuncusu Nuri Şahin ile de oynayan Ozan Yılmaz, SC Fortuna Köln, Wattenschd, Wattenscheid 09, SW Essen takımlarında da oynadı.

Mustafa Tığlı
 

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Ulaknews.com