Ana Sayfa Yaşam 16 Haziran 2017 35 Görüntüleme

Down sendromlu Dudu’ya doğum günü sürprizi

Afyon Sandıklı ilçe Belediye Başkanı Mustafa Çöl Şirinevler Mahallesi’nde düzenlenen mahalle iftarından sonra, Şirinevler Mahallesinde ikamet eden 10 yaşındaki down sendromlu Dudu’ya sürpriz doğum günü kutlamasında bulundu.

Dudu’nun doğum günü münasebetiyle düzenlenen ve aile içinde gerçekleşen sürpriz doğum gününe katılan Başkan Mustafa Çöl pastayı engelli kardeşimiz ile keserek kendisine yeni yaşının hayırlı ve uğurlu olması dileklerinde bulunarak hediyeler verdi.
Yapılan sürpriz doğum günü kutlaması sebebi ile başta ailesi ve yakınları olmak üzere mahalle sakinleri Başkan Mustafa Çöl’e yapmış olduğu bu nazik jest için teşekkürlerini bildirerek, duyduklarını memnuniyeti dile getirdiler.

Konu hakkında bir açıklama yapan Başkan Çöl, Dudu kızımıza gerekli şefkati, ilgi ve alakayı gösteren ailemize canı gönülden teşekkür ediyorum. Bizler idareci olduğumuz kadar birer birey olarak engelli kardeşlerimizin bütün problemlerinin çözüm noktasında her zaman yanlarındayız. Dudu kızımızı doğum günü sebebi ile ziyaret etme ve kendisinin yeni yaşını kutlarken yanında olmak istedik. İnşallah gelecek yıllar her zaman istediği gibi geçer. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın Dudu. ifadelerine yer verdi.

1 DAKİKADA 7 GÜNDEM

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

İlginizi çekebilir

Köyleri binlerce fare bastı!

Köyleri binlerce fare bastı!

Tema Tasarım | Ulaknews.com